תקנון אתר – inbar jewelry””

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע”י “inbar jewelry” השימוש והקניה באתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה, שכן עצם השימוש באתר “inbar jewelry” מהווה הסכמה לתנאים הקבועים בו כלשונם.

  • תקנון זה משתמש בלשון זכר, אך מופנה לנשים ולגברים כאחד
  • רכישה באתר מהווה את הסכמתך לתקנון האתר
  • וודא כי קראת את התקנון במלואו

– תנאי שימוש באתר

רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם בן 18 ומעלה

(כן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל)

אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות ,ושהינו בעל הכרטיס חברות האשראי . מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הינו אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הקונה לבצע את הרכישה.

-המוצרים באתר inbar jewelry”

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. אם קרה והמוצר שבחרת אזל, “inbar jewelry” תציע לך הצעה לרכישת מוצר אחר דומה. אם תחליט לקבל את ההצעה, יעודכנו הפרטים החדשים בהזמנה במידה והחלטת לסרב הזמנתך תימחק ויבוצע החזר כספי מלא.

המחירים באתר והחנות שונים. לא ניתן להגיע לאסוף הזמנה באיסוף עצמי ללא הודעה שההזמנה מוכנה.

המבצעים תקפים לאתר בלבד

-הזמנת מוצר

רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות ה”עגלה” באתר. לאחר ביצוע ההזמנה תקבל מייל בדואר האלקטרוני על קליטת פרטי הזמנתך, דבר המעיד על קליטת ההזמנה במערכת האתר בלבד. אישור סופי יינתן רק לאחר שצוות האתר סיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך וקיבל את אישור חברות האשראי לביצוע הקניה. רק אז תחשב הצעתך כאמיתית ויחלו תהליכי אספקת המוצר/ים, בתנאי שהם נמצאים במלאי. אם יחול שיבוש או טעות בתיאור המוצרים, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות inbar jewelry”” לבטל את רכישתך, ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה על ידנו.

-פרטים אישיים

בעת ביצוע הקניה באתר יידרש הקונה להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי ושם משפחה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטים תשלום. הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים.

-אופן החיוב והמשלוח

לאחר סיום ביצוע הקניה, הקונה מחוייב באופן מיידי בתשלום מלא בגין המוצר, זמני אספקת המוצר להם אנו מתחייבים הם עד 14 ימי עסקים (להלן “האספקה”)  חישוב הימים יהיה ע”פ ימי עסקים היינו ימים א’-ה’, למעט ערבי חג ומועדים. יחד עם זאת, צוות inbar jewelry עושה כמיטב יכולתו לספק את המוצר מהר ככל הניתן.

אספקת המוצרים תהיה דרך חברות “דואר ישראל” ,”חברת שליחויות” ותתבצע באמצעות משלוח מסוג “דואר רשום מהיר” ,”שליח עד הבית” או “משלוח לנקודת איסוף” , לפי בחירת הלקוח. אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח או לנקודת איסוף וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של

“inbar jewelry”. המוצרים יסופקו באמצעות חברת השליחויות בהתאם לזמן האספקה הנהוג בחברת השליחויות ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בחברת השליחויות. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם החברה לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אויר ו/או מצב ביטחוני העלול לסכן את חיי השליחים, יוסבר עניין זה ללקוח ויימצא ביחד פתרון המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה “inbar jewelry” הפוסקת הבלעדית בעניין.

-ביטול

ניתן לבטל רכישת תכשיטים בתוך שני ימי עסקים מיום קבלתם, ושעונים תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, בתנאי שלא היה שימוש במוצר והוא לא נפגם, וזאת בהודעה בכתב או בטלפון לinbar” “jewelry עם פירוט סיבת הביטול, בהתאם לחוק הגנת הצרכן. לאחר בדיקת פנייתך ואישורה יש להחזיר את המוצר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים חשבונך יזוכה. לא כולל דמי משלוח ששלחת את המוצר, ובניכוי עלויות ההחזרה של החברה. אם מוצר נבדק על ידי גורם מטעם inbar jewelry”” ונמצא שהוא לא הוחזר במצבו כחדש, באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה, הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר בפועל, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת שinbar jewelry”” הוציאה או שהיא התחייבה להוציא והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה. במקרה בו המוצרים שקיבלת היו פגומים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים שיוצרו בהזמנה אישית, לרבות מוצרים שהוזמנו עם חריטה אישית, או מוצרים הניתנים לשכפול, שעתוק, הקלטה או צריבה, שאריזתם נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום נא לשלוח לinbar jewelry”” את המוצר בצירוף החשבונית ומכתב המתאר את הבעיה. לאחר שתתקבל פנייתך נשלח אליך את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי. הזכות להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג’ לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981. במקרה של ביטול עסקה למעט מחמת פגם, תחויב באמצעות כרטיס אשראי בדמי ביטול בשיעור 5% מהמחיר  + דמי משלוח מלא שהחברה שילמה. , אך לא יותר מ 100 ₪.

-אחריות כללית

עם השעונים מגיעה קבלה/חשבונית מס מ “inbar jewelry”  אחריות לשנתיים, השקית של המותג, הספר והקופסה של היצרן. האחריות הינה אך ורק על מנגנון השעון והינה תקפה לשנתיים מרגע הרכישה. האחריות לא כוללת חלקים חיצוניים\שברים\מים\שריטות וכו’.

inbar jewelry”” או מי מטעמה אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים. לעיתים יתכנו הבדלי צבעים קלים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הצבעים הספציפים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד inbar” jewelry” לגבי אופי המוצרים, תכונותיהם, וכיו”ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה. האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, אם יש כמובן , חלה על היצרנים, ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים או המפיצים של המוצרים, לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על “עוסק” על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא יעלו טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך. בשום נסיבות לא תחול על “”inbar jewelry או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר של inbar jewelry”” בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים , או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע inbar” jewelry” או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או אחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בנושא. “”inbar jewelry או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. השימוש באתר ניתן לשימוש כמו שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, או תביעה ו/או דרישה כלפי inbar jewelry”” או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

-תנאים נוספים

“inbar jewelry” לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את המוצרים. inbar jewelry”” לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה. inbar jewelry”” שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב, ו/או מערכות הטלפון, ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה, ו/או השבתה, ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד, ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר, רשאית “inbar jewelry” להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה. במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה כלשהי באתר, יכולה inbar jewelry””, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית. החברה שומרת לזכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת. האתר מכיל חומרים שונים המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות לרבות תוכן, תמונות גרפיקה ועוד . כל צד ג’ המבצע פעולות אינו רשאי לשנות, לפרסם, או להעביר ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו, כולו או חלקו למטרה כלשהי. כל המבקש ליצור לינק (קישור) לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לחברה על מנת לקבל את אישורה. החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

-שיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין בישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט המחוזי בתל אביב ,חיפה, באר שבע או ירושלים.”inbar jewelry’   שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

פרטי החברה:

ענבר תכשיטים ח.פ 303163836

רחוב: שדרות ההסתדרות 55 חיפה , קניון סינמול לב המפרץ.